Ücretsiz Google Reklam Analizi*

/Ücretsiz Google Reklam Analizi*
Ücretsiz Google Reklam Analizi* 2018-03-21T16:01:16+00:00

ucretsiz-reklam-analizi-buyuk

Google reklamlarıyla satışlarınızı ve bilinirliğinizi arttırmanız için ilk adımı kolayca atın. Ücretsiz Google Reklam Analizi hizmetimizden yararlanmak için hemen bize başvurun*. Bu analiz sayesinde; Google arama reklamlarıyla hangi büyüklükteki müşteri kitlesine, hangi maliyetle ulaşabileceğiniz belirlenmektedir. Böylece Google reklamlarıyla elde edebileceğiniz faydayı daha iyi öngörerek, reklam yatırımı kararınızı çok daha kolay şekilde verebileceksiniz.

Bu analiz neleri kapsıyor?

  • Anahtar Kelime Araştırması: Potansiyel müşterileriniz sizin ürün ve/veya hizmetlerinizi hangi kelimelerle aramaktalar? Markethink sizin sağlayacağınız ve web sitenizdeki bilgilere dayanarak gerekli ön araştırmayı yapacaktır.
  • Potansiyel Müşteri ve Trafik Analizi: Belirlenen anahtar kelime grubunda Google kullanıcılarının yaptığı aramaların miktarı nedir? Bu aramalarda reklam gösterimi yapılması durumunda en fazla ne büyüklükte bir kitleye ulaşılabilir? Markethink’in yapacağı analiz, bu soruların cevaplamanızı sağlayacaktır.
  • Bütçe Gereklilikleri: Google reklamlarıyla potansiyel müşterinize ulaşmanızın bütçe gereklilikleri nedir? Markethink, kurumsal hedeflerinize ulaşabilmeniz için gerekli olacak bütçe miktarlarıyla ilgili tahminlerini sizinle paylaşacaktır.

Evet, tüm bu analizleri sizin için ücretsiz gerçekleştiriyoruz*. Hemen başvurmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Hemen Başvurun:

Ücretsiz Google reklam analizi hizmetimiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi (gerekli)

Kampanya konu olacak ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi. Sizin için en önemli arama kelimelerinden örnekler verebilirsiniz.

Diğer notlarınız

* Bu teklif herhangi bir garanti içermez, Markethink yapılacak başvuruları değerlendirerek kabul edecektir. Mevcut iş yükü ve başvuru niteliklerine göre Markethink başvuruları kabul edip etmemekte serbesttir.

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link