Pazarlama Danışmanlığı ve Yönetimi

//Pazarlama Danışmanlığı ve Yönetimi
Pazarlama Danışmanlığı ve Yönetimi 2018-03-21T16:01:18+00:00

Pazarlama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Markethink size yardıma hazır!

Markethink, farklı pazarlama ihtiyaçlarınıza yönelik olarak size iki farklı seviyede pazarlama hizmeti sunar.

Kendi pazarlama departmanı olsun veya olmasın, dönemsel olarak özel pazarlama konularında stratejik desteğe ihtiyaç duyan kurumlar için sunulan bir hizmettir. Pazarlama Danışmanlığı çalışma modeli, müşterinin tercihine göre, aylık, toplantı bazlı ve/veya saat ücretli olabilmektedir.
Kendi pazarlama departmanı olmayan, veya pazarlama departmanı olsa bile, farklı konularda pazarlama yönetimi desteğine ihtiyaç duyan kurumlar için verilen bir servistir. Pazarlama Yönetimi ile sunulan, sadece bir danışmanlık servisinden öte, müşterinin Pazarlama fonksiyonunun kısmen veya tamamen üstlenilmesini içeren, sürekli ve aktif bir çalışma yöntemidir.

Konu Başlıkları:

Internet iş planınızı en iyi şekilde tamamlayacak pazarlama stratejilerinin oluşturulması.
Internet reklam stratejisi, planı ve kampanyası oluşturma, reklam satın alma, yönetim ve sonuç analizi, e-posta kampanyası geliştirme, e-bülten hazırlığı, arama motoru sonuç optimizasyonu ve benzeri servisler.
İçerik/navigasyon değerlendirmesi optimizasyonu, müşteri proseslerinin değerlendirilmesi ve optimizasyonu, erişilebilirlik analizi, web kullanım/trafik analizi ve benzeri servisler.
Web stratejisi/konsepti oluşturma, içerik planı oluşturma, iletişim planı oluşturma, e-ticaret proses geliştirme, wes sitesi tasarım ve uygulama yönetimi ve benzeri servisler.
Genel pazarlama danışmanlığı ve yönetimi, pazarlama durum analizi, pazarlama stratejisi oluşturma, pazarlama planı/bütçesi oluşturma, pazarlama yönetimi, müşteri ve dağıtım kanalları analizi ve stratejisi geliştirme, ürün karması analizi ve stratejisi geliştirme, marka durum analizi, marka stratejisi geliştirme, stratejik işbirlikleri geliştirme, pazar araştırması yönetimi ve benzer hizmetler.
Reklam stratejisi ve konsepti geliştirme, reklam planı/bütçesi oluşturma, reklam yönetimi, reklam metni hazırlama, ajans seçimi ve benzeri hizmetler.
Halkla ilişkiler stratejisi/konsepti geliştirme, halkla İlişkiler planı/bütçesi oluşturma, basın bülteni hazırlığı, aktivite planlama, ajans seçimi ve benzeri hizmetler.
Marka/logo oluşturma, kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal kimlik analizi ve benzeri hizmetler.

Detaylı bilgi için bizimle iletişim geçin. İletişim formu ve bilgileri için tıklayın.

Sorularınız mı var, bizimle iletişime geçin!

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link