Youtube Reklamları

Youtube Reklamları 2018-03-21T16:01:17+00:00

YouTube Reklamları:

Video reklamlarla, hedef kitlenize etkin ve ekonomik erişim!

Youtube LogoMesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube’da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır. Markethink®, bu alandaki tecrübesi ile, YouTube kampanyalarınızı planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar. Markethink, Youtube’da gerçekleştireceğiniz kampanyalarınızı en etkin şekilde yönetmenizi sağlayacaktır.

Neden YouTube Reklamları?

Youtube reklamları, size başka mecralarda bir arada bulamayacağınız imkanlar sunar:

Doğru kişilerin kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, İstanbul’da yaşayan 18-34 yaş arası erkekler veya seyahat etmeyi seven kadınlar.
Sadece video reklamınız izlendiğinde para ödersiniz. Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Böylece, işletmenize ilgi duymayan izleyicilere reklam vererek para kaybetmemiş olursunuz.
Reklamlarınızı çeşitli cihazlarda yayınlayın. Müşterileriniz hareket halindedir. Video reklamlarınız, müşterilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube’daki tüm görüntülemelerin %25’i mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.
YouTube’un ücretsiz Analytics aracı, reklamlarınızı kimlerin izlediğini ve bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenmenize yardımcı olur.
YouTube Reklamı Örneği - TrueView

YouTube TrueView reklamları, kullanıcıların görüntülemek istedikleri reklamlardan önce görüntülenen video reklamlardır.

YouTube Reklam kampanyalarınız için Markethink’le irtibata geçin.

Markethink, diğer Google reklamlarında olduğu gibi, YouTube reklamlarınızın yönetimini de en üst düzeyde bilgi ve tecrübesiyle gerçekleştirecektir. Detaylı bilgi almak ve size özel çözümlerimizi hazırlamamız için iletişim formumuzu doldurun. İletişim formu için tıklayın.

Sorularınız mı var, bizimle iletişime geçin!

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link