Mobil Reklamlar

Mobil Reklamlar 2018-03-21T16:01:17+00:00

Google mobil reklamlar ile, potansiyel müşterileriniz hareket halindeyken onlara ulaşabilirsiniz. Google aracılığıyla vereceğiniz mobil reklamlar; Google arama sonuçları, görüntülü ağ içerik siteleri, mobil uygulamalar ve YouTube videolarının içinde yer alabilirler. Böylece, müşterileriniz bilgisayarları başında olmasalar bile, günün herhangi bir saatinde size ihtiyaç duyacakları anda ve hemen her türlü mobil cihazda (akıllı telefon ve tabletler gibi) karşılarında olma şansınız olacaktır.

Google Mobil Arama Reklamı

Bir mobil reklamın, akıllı telefon ekranında arama sonuçlarının üzerindeki görüntüsü.

Mobil Cihazlarda Reklam Vermenin Önemi

Araştırmalar gösteriyor ki, potansiyel müşterileriniz Internet üzerinden gerçekleştirecekleri işlemleri tamamlamadan önce, genellikle birden fazla cihaz üzerinde araştırma yapmakta ve ondan sonra kararlarını vermekteler. Örneğin, uçak bileti almak isteyen bir Internet kullanıcısı, öncelikle cep telefonundan bir araştırma yaptıktan sonra, işlemini masaüstü bilgisayardan tamamlamakta. Tabii ki bu senaryonun tam tersi de söz konusu olabilir. Dolayısıyla, cihazlararası işlemler söz konusu olmakta ve eğer reklamveren olarak kampanyalarınızı da mobil cihazları dahil edecek şekilde planlarsanız, bütçenizi çok daha etkin şekilde kullanabilmek, daha da önemlisi, belki de aksi taktirde ulaşamayacağınız bir hedef kitleye ulaşma şansını elde etmektesiniz.

Google Mobil reklam kampanyalarınız için Markethink’le irtibata geçin.

Markethink, diğer Google reklamlarında olduğu gibi, Google Mobil reklamlarınızın yönetimini de en üst düzeyde bilgi ve tecrübesiyle gerçekleştirecektir. Detaylı bilgi almak ve size özel çözümlerimizi hazırlamamız için iletişim formumuzu doldurun. İletişim formu için tıklayın.

 

Sorularınız mı var, bizimle iletişime geçin!

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link