Google Adwords Reklam Yönetimi

//Google Adwords Reklam Yönetimi
Google Adwords Reklam Yönetimi 2018-03-21T16:01:17+00:00

Google Adwords Reklamcılığı:

Dilediğiniz bütçe ile, dilediğiniz kitleye etkin reklam!

Google reklamları (Adwords) ile, kurumunuzun tanıtımını istediğiniz bütçe ile, en etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Markethink®, bu alandaki tecrübesi ile, Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar. 2006 yılından bu yana Google reklam yönetimi gerçekleştiren Markethink, Google’da gerçekleştireceğiniz kampanyalarınızı en etkin şekilde yönetmenizi sağlayacaktır.

Neden Google Reklamları?

Google reklamları (Adwords), size başka mecralarda bir arada bulamayacağınız imkanlar sunar:

Google arama motoru, dünya çapında ve Türkiye’deki yerel versiyonları ile, Internet kullanıcılarının %80’inden fazlasına erişmenizi sağlar. Bu mecrada yayınlanan reklamlarınız da, bu kitlenin, dilediğiniz bölümüne erişme imkanı tanır.
Google Adwords reklamları, her büyüklükteki kurumun, kendi bütçesine göre reklam yapabileceği bir mecradır. Dilerseniz, bir dergi ilanı için harcayacağınız bütçe ile, kurumunuzun bir yıllık etkin tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz.

  • Reklam birim fiyatınızı siz belirleyebilir ve sadece sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için ücret ödersiniz.
  • Harcamanız gereken minumum bir bütçe yoktur, üstelik günlük/aylık harcama limiti kullanarak, ne kadar reklam harcaması yapacağınıza siz karar verirsiniz.
  • Değişen ihtiyaçlarınıza göre, bütçenizi anlık olarak değiştirebilir ve sonuçlarını heme görebilirsiniz.
Google reklamları, potansiyel müşterilerinizin size en çok ihtiyacı olduğu anda kendilerine görüntülenir, dolayısı ile, bu potansiyelin, müşteriye dönüşme ihtimali çok yüksektir.
Google Adwords reklamlarınızın yönetim olanakları, gerekli değişiklikleri anında yapmanızı ve uygulamanızı sağlar. Reklamlarınız anında yayına girer, yaptığınız değişiklikler anında uygulanır.

Google Reklamcılığı neleri içerir?

Google reklamları sık sık sadece Google Arama reklamları olarak algılansa da, aslında çok geniş yelpazede bazı hizmetleri içerir. Markethink’in tecrübesiyle sunduğu bu hizmetler arasında aşağıdakiler sayılabilir:

Markethink®’le Google reklamcılığı neden avantajlı?

Markethink, Google reklam kampanyalarınızı en etkin ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Markethink Google reklam yönetimi konusunda Türkiye’de çalışmaya başlayan ilk ajanslardan biridir ve 2006 yılından bu yana tüm gelişmeleri takip ederek, onlarca müşterisinin kampanya yönetimlerini gerçekleştirmiştir. Kısacası, Markethink’de Adwords reklam kampanyalarınızın gerçek uzmanlar tarafından yönetileceğini, dolayısı ile, bütçenizin en verimli şekilde kullanılacağından emin olabilirsiniz.
Markethink, Google reklam kampanyalarınız ile ilgili bütün işlemleri sizin için gerçekleştirir. Müşteriden alınan bilgiler ve hedef müşteri kitlesine göre kampanya bütçe önerisi yapılır, kampanya planlanır, müşteri adına Google hesabı ve kampanya oluşturulur ve devreye alınır. Siz sadece etkinlik değerlendirmenizi yapar, yeni müşterilere ulaşmanın keyfini yaşarsınız!
Google reklam kampanyalarının başarısındaki en önemli faktör, kampanyanın müşterinin hedeflerine göre en uygun şekilde oluşturulmasında yatar. Bunun için doğru reklam metinleri hazırlanmalı, hedef kitle ayarları doğru yapılmalı ve doğru anahtar kelimeler seçilmelidir. Markethink, bu alandaki tecrübesi ile, bütçenizi en etkin şekilde kullanabileceğiniz reklam kampanyasını sizin için oluşturur.
Çok iyi yapılandırılmış bir kampanya bile, eğer zaman içerisinde izlenerek, optimize edilmezse, mevcut fırsatların kaçırılması da kaçınılmaz hale gelecektir. Bu nedenle, Markethink kampanyalarınızı sürekli izleyerek, gerekli ayarlar ile performansın artırılmasını sağlar.
Markethink, Google’ın imkanlarını en iyi şekilde kullanarak, reklam yatırımınızın karşılığını aldığınızdan emin olmanızı sağlar. Hatta, kampanyalarınızdan kaynaklanan e-ticaret cirosunun, yapılan reklam yatırımına oranı hesaplanarak ROI’nin belirlenmesi gerçekleştirilebilir. Böylece, diğer mecralarda belki de ölçmenizin mümkün olmadığı yatırım dönüşüm oranınıza göre kampanyalarınızı yönlendirebilirsiniz. Reklam kampanyalarınızla ilgili raporlar, dilediğiniz periyodda size sunulacaktır.

Detaylı bilgi için bizimle iletişim geçin. İletişim formu ve bilgileri için tıklayın.

İLGİLİ YAZILAR:
Google’da Reklam Yapmak, ama nasıl?
Google Adwords ile Yurtdışında Reklam Vermek
Google Görüntülü Reklam Ağı

Sorularınız mı var, bizimle iletişime geçin!

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link