Arama Motoru Optimizasyonu

//Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu 2018-03-21T16:01:17+00:00

Webde başarının ilk kuralı: Bulunabilir olmak!

Açıklama: Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti şu anda Markethink tarafından sağlanmamaktadır. Bilginize.

Web sitenizin başarısının en önemli ön şartı, Internet aramalarında kolayca bulunabilir olmasından geçer. Internet’teki içeriğe ulaşmanın en önemli araçları olan Google, Yahoo ve MSN gibi arama motorları, sizin ürün ve servislerinizle ilgili müşterilerin web sitenize ulaşmaları için kullandıkları en önemli araçlardır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Bu nedenle, web sitenizin bu arama motorları tarafından doğru şekilde endekslenmesi, Internet’teki işinizin başarısını belirleyecektir. Webdeki değişken trafiğin %80’inden fazlasının bu arama motorları tarafından oluşturulduğu düşünülürse, bunun önemi daha da açık şekilde ortaya çıkmaktadır.

Şimdi bir de şunu düşünün, siz bir Google araması yaptığınızda, karşınıza çıkan sonuç sayfalarından kaçına göz atıyorsunuz? Muhtemelen yanıtınız ilk 2-3 sayfa olacaktır.

Evet, işte sitenizin de hedefi bu olmalıdır, ilk üç sayfadan birine girmelisiniz, hatta mümkünse, ilk sayfadaki, ilk sonuçlar arasında yer almalısınız!

Nasıl bulunabilir olacaksınız?

Markethink, web sitenizin arama motorları tarafından doğru şekilde endekslenmesi ve bunun sonucunda da, çok daha kolay bulunabilir olması için gerekli servisleri size sunar:

Web Sitesi Analizi:
Sitenizin genel olarak ve sayfa bazında, arama motorları tarafından kolayca ve sizin istediğiniz şekilde endekslenmesi için, Markethink gerekli analizleri gerçekleştirir ve yapılması gerekli değişiklikleri bir rapor ile size bildirir.

İzleme ve Optimizasyon:
Markethink, web sitenizin arama motorlarındaki belli kelimelerle gerçekleştirilen arama sonucunda, hangi sırada olduğunu periyodik olarak takip eder ve bunu geçmiş dönem verileri ile karşılaştırmalı raporlar olarak size sunar. Raporlarınız dilerseniz belirlediğiniz periyodda HTML veya Excel formatında, dilerseniz online olarak size sunulur.

Rakiplerle Karşılaştırma :
Markethink, sadece sizin web sitenizin performansını takip etmez, belirlediğiniz rakip sitelerin de arama motoru performansları, istenen periyodda, sizin sitenizle karşılaştırmalı olarak raporlar. Böylece, rakiplerinize göre durumunuzu değerlendirerek, eksik kaldığınız noktaları geliştirebilir veya Google ve benzeri mecralarda reklama başvurabilirsiniz.

Başarılı Örneklerin Analizi :
Markethink, arama motorlarında en başarılı sonuçları elde eden web sitelerini belirleyerek, sizin sitenizin de aynı stratejileri uygulamasına yarayan, karşılaştırmalı raporları size sunar. Böylece, kısa sürede web sitenizin daha başarılı bir performansı yakalamasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilebilir.

Neden Markethink’e Güvenebilirsiniz?

Sertifikalı Uzmanlık!
Markethink arama motoru optimizasyon çalışmaları, PSEM (Professional Search Engine Marketer) Sertifikası’na sahip Serdar Öner tarafından yönetilir. Arama motoru optimizasyon çalışmalarının, zarar yerine fayda sunabilmesi için, bu konuda uzmanlaşmış kişilerce yönetilmesi gereklidir. Bilinsizce yapılan optimizasyon çalışmalarının, web sitenizin arama motorları tarafından cezalandırılarak, indekslerinden çıkartılması ile sonuçlanabileceğini unutmayınız.

Açıklama: Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti şu anda Markethink tarafından sağlanmamaktadır. Bilginize.

 Bizimle İletişime Geçin!
iletisim-formu-gorseli

Detaylı bilgi için bizimle iletişim geçin. İletişim formu ve bilgileri için tıklayın.

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link