Servisler

/Servisler
Servisler 2018-03-21T16:01:18+00:00

Pazarlama Danışmanlığı ve Yönetimi

Markethink, pazarlama yönetiminizi, yüksek kalitede, dilediğiniz zaman, en uygun bütçe ile gerçekleştirmenize olanak tanıyacak hizmetleri size sunar. Sunulan hizmet, danışmanlık kapsamında olabileceği gibi, pazarlama yönetiminin kısmen veya tamamen Markethink tarafından üstlenilmesini de içerebilir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Google Adwords reklamları ile, kurumunuzun tanıtımını istediğiniz bütçe ile, en etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Markethink, bu alandaki tecrübesi ile Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar. Bu servis kapsamında, Google Arama Reklamları, Görüntülü Reklam Ağı Reklamları, YouTube Reklamları, Mobil ReklamlarGoogle Alışveriş (Ürün Listeleme) ReklamlarıYeniden Pazarlama Kampanyaları ve Dönüşüm İzleme hizmetlerinin dahil olduğu tamamlayıcı hizmetler sunulmaktadır. Google Adwords Reklam Yönetimiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook sosyal paylaşım sitesi, aynı zamanda çok önemli bir satış ve pazarlama platformu olma özelliği taşıyor. Çok yüksek erişimi ve hedefleme olanakları sayesinde, Facebook reklamlarıyla potansiyel hedef kitlenize ulaşmak çok kolay. Markethink olarak, gerçekleştireceğiniz Facebook reklam kampanyalarında size yardımcı olmaya hazırız. Facebook Reklam Yönetimiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Internet Medya Planlama Hizmetleri

Internet’te gerçekleştireceğiniz pazarlama aktivitelerinin başarıya ulaşmasındaki en kritik etken hedeflerinize uygun bir “Medya Planı”na sahip olmaktır. Markethink, stratejilerinize uygun medya planınızı oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar. Detaylı bilgi için tıklayın.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizin başarısının en önemli ön şartı, Internet aramalarında kolayca bulunabilir olmasından geçer. Internet’teki içeriğe ulaşmanın en önemli araçları olan Google, Yahoo ve MSN gibi arama motorları, sizin ürün ve servislerinizle ilgili müşterilerin web sitenize ulaşmaları için kullandıkları en önemli araçlardır. Markethink, arama motoru optimizasyonu çalışmalarınızı sahip olduğu Professional Search Engine Sertifika güvencesi ile gerçekleştirir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sorularınız mı var, bizimle iletişime geçin!

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link