Kimdir, neden farklı?

/Kimdir, neden farklı?
Kimdir, neden farklı? 2018-03-21T16:01:18+00:00

Türkiye’nin İlk Google Reklam Ajanslarından Biri, 2006 Yılından Bu Yana.

Markethink, Türkiye’de 2006 yılından bu yana Google Reklam Yönetimi gerçekleştiren, bu konuda uzman ilk ajanslardan biridir. Markethink, 2006 yılından bu yana, Google reklamcılığı alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek uzmanlığını geliştirmiştir.

Pazarlama/İş Tecrübesi ve Stratejik Yaklaşım

Markethink servis sunduğu konulardaki uzun yıllara dayalı iş tecrübesi ile, müşterilerinin bu alandaki iş hedeflerine en uygun stratejileri güvenli şekilde belirlemelerine olanak tanımaktadır. Markethink, bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmalarla, hem büyük, hem orta ölçekli, hem de küçük ölçekli işletmelere yüksek kalitede pazarlama hizmeti sunma imkanına sahip olmuştur. Hizmet sunulan kurumlar arasında, SunExpress Havayolları ve DorukNet gibi Türkiye’nün büyük ve saygın kurumları yer almıştır. Hizmet sunulan diğer şirketlerle ilgili bilgilere Referanslar sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Ölçülebilir Sonuçlar

Markethink için sunduğu servislerin sonuçlarının ölçülebilirliği, müşterileri ile uzun vadeli ilişkileri sürdürebilmenin temel kriteri olarak görülmektedir. Markethink, müşterisi adına gerçekleştirdiği çalışmaların her aşamasında, ölçülebilir performans kriterlerini belirlemekte ve dönemsel raporlamalar ile müşterisini bilgilendirmektedir.

Serdar Öner Hakkında

“1996 yılından itibaren, Internet sektöründe Superonline, Turk.Net, Doğan Online, İxir ve DorukNet gibi Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında çalışma fırsatı buldum. Bu kurumlarda geçirdiğim 10 yılı aşkın süre, benim Internet iş dünyasında çok değerli bir tecrübeye sahip olmamı sağladı. Bu süre içerisinde ayrıca hep şunu gözlemledim; ülkemizdeki bir çok kurum, Internet’te iş yapmak için yeterli tecrübe ve birikime sahip değildi, Internet’te pazarlama ise, hemen hemen hiç anlaşılamamış bir konuydu. İşte bu nedenle, Internet’te pazarlama alanındaki tecrübelerimi paylaşmak ve bu alanda servisler sunmak için 2006 yılının Eylül ayında Markethink markasını oluşturdum. Amacım, özellikle Internet’te pazarlama alanında desteğe ihtiyaç duyan kurumlara profesyonel, yüksek kalitede hizmetler sunmak.”
Serdar Öner
Serdar ÖnerKurucu, Pazarlama Danışmanı

İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun olan Serdar Öner, sırası ile PEG A.Ş., Alboy A.Ş., Superonline A.Ş, Turk Nokta Net Ltd. Şti. (Turk.Net), Doğan Online (E-kolay), İksir A.Ş. (İxir) ve Doruk İletişim ve Otomasyon A.Ş.’de (DorukNet) farklı pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında görev yapmıştır. Serdar Öner, Türkiye’nin lider Internet kurumlarında 1996 yılından itibaren üstlendiği farklı Pazarlama Yöneticiliği görevleri ile, pazarlama ve Internet’te pazarlama alanında bir çok farklı projenin içinde yer almıştır. Gerçekleştirdiği önemli uygulamalar arasında sayılabilecek başlıklar;

  • Superonline Internet Paketi dağıtım stratejisi ve kanallarının oluşturulması
  • Turk.Net Internet paketinin geliştirilmesi ve uygulamalarının gerçekleştirilmesi
  • Turk.Net birebir pazarlama stratejinin geliştirilmesi ve uygulaması
  • Ntvmsnbc.com pazarlama stratejisi ve lansman kampanyasının gerçekleştirilmesi
  • E-kolay.net Internet Erişim paketi ve müşteri proseslerinin oluşturulması
  • DorukNet çevrimiçi satış stratejilerinin gerçekleştirilmesi ve uygulanması
  • Microsoft ve DorukNet’in 2002 yılından itibaren birlikte organize ettikleri Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonun koordinasyonu

Serdar Öner, ayrıca 1991-1996 yılları arasında görev yaptığı Alboy A.Ş.’de, birden fazla uluslararası markanın marka yöneticiliği görevini yapmıştır. Bu markalar arasında Kickers, Keds ve Superga sayılabilir.

Serdar Öner’in pazarlama ve diğer konulardaki görüşlerini içeren günlük yazılarına http://serdaroner.blogspot.com.tr/ web adresinden ulaşabilirsiniz.

Sorularınız mı var, bizimle iletişime geçin!

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link