Google Görüntülü Reklam Ağı

//Google Görüntülü Reklam Ağı

Reklamcılık performansınız her yerde ölçülebilir olsun

İyi reklam performansını nasıl tanımlarsınız? Müşterilerin yaptığı kayıt ya da satış sayısıyla mı? Yoksa marka bilinciyle mi?

İster küçük yerel bir şirket, ister çok uluslu bir şirket olun, Google Görüntülü Reklam Ağı’nın teknoloji ve optimizasyon araçları her türlü reklamcılık ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Görüntülü Reklam Ağı, hedef kitlenize, Google’un kendi web mülklerinde ve milyonlarca iş ortağı sitede daha etkili, daha sık ve gerçek zamanlı bir şekilde reklam sunmanıza olanak sağlar.

Bütün bunlarla reklamcılık performansınızı maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

Faydaları

 • Kitlenizi bulun:

  Google’ın yenilikçi hedefleme teknolojisi, reklamlarınızı potansiyel müşterilerinize, bu müşteriler masalarında veya telefonlarında sizin işinizle en alakalı web sayfalarına göz atarken sunar.

 • Yaratıcı kampanyalar planlayın:

  İster yeni bir ürün sunuyor, isterseniz de web sitenize potansiyel müşterileri çekmeye çalışıyor olun, çok sayıdaki çözümümüz içinde size uygun olanı mutlaka bulabilirsiniz. Bunlar, milyonlarca iş ortağı web sitesinde hedefi belirlenmiş görüntülü reklamlar verme olanağından, YouTube ana sayfasındaki yerleşimlerine kadar çok sayıda çözümü içerir. Metin, görüntü, video ve zengin medya reklamları kabul edilir.

 • Giderlerinizi kontrol edin:

  Hedeflerinize bağlı olarak, AdWords’te kendi kampanya bütçenizi ayarlayıp uygun maliyetli sonuçlar alabilirsiniz. Maliyetlerinizi kontrol ederken, günlük maksimum bütçe belirleme,  TBM (tıklama başına maliyet), BGBM (gösterim başına maliyet) veya EBM (edinme başına maliyet) fiyatlandırmalarından birini seçme şansınız olacaktır.

 • Sonuçlarınızı ölçün:

  Raporlama araçları sayesinde reklamlarınızın nasıl bir performans gösterdiğini gün gün inceleyebilir, kitlenize daha iyi seslenmek için ne tür işlemler yapabileceğinize dair bilgi alabilirsiniz. Bu da kampanya sonuçlarınızı geliştiren gerçek zamanlı ayarlamalar yapmanıza olanak sağlar.

Yarıma mı ihtiyacınız var?

Markethink’in Google Adwords Reklam Yönetimi hizmetiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Google Görüntülü Reklam Ağı reklamları için Markethink’le iletişime geçin: İletişim formu.

2018-03-21T16:01:19+00:00 Mayıs 28th, 2013|Genel|Google Görüntülü Reklam Ağı için yorumlar kapalı

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link