Satışları Artırmak

//Satışları Artırmak
Satışları Artırmak 2018-03-21T16:01:17+00:00

Satışları Arttırmak

Markethink olarak kurumunuzun satışlarını kısa sürede ve yüksek getiri/yatırım oranıyla artırmanızı sağlayacak pazarlama çözümlerini size özel oluşturuyoruz. Bunu gerçekleştirmek için, birden fazla platform ve aracı kullanarak, kurumunuzun hedef kitlesi ve ihtiyaçlarına en uygun pazarlama karmasının oluşturulmasına yönelik çalışıyoruz. Satış kampanyalarının başarıya ulaşabilmesi için, birden fazla platform ve aracın sinerjik olarak kullanılması gereklidir.

Satışları nasıl artırırsınız?

Çevrimiçi reklam ve pazarlama araçları, kullanıcıyla doğrudan iletişime geçilmesini sağladıkları için, birçok ürün ve hizmet için kullanımı çok etkin olan imkânlar sağlamaktadır. Tipik bir çözüm aşağıdaki hizmetleri içerebilecektir.

Pazarlama Danışmanlığı
Strateji her şeyin başında gelir. Satış artırmaya yönelik çalışmalarınızda, Markethink’in sağlayacağı Pazarlama Danışmanlığı sayesinde, doğru stratejilerle yola çıkacak ve sonuca daha hızlı ulaşacaksınız. Pazarlama danışmanlığıyla ilgili bilgi için tıklayın.

Google Arama Sayfasında Reklam (Öncelikli)
Google arama reklamları, kullanıcının ihtiyaç duyduğu anda kendisine reklamınızı gösterebilmenize olanak tanıdığı için, satış şansı çok yüksek olan reklamlardır ve doğrudan satış kampanyalarında öncelikle ve mutlaka kullanımının düşünülmesi gereklidir. Google Arama reklamlarıyla ilgili bilgi için tıklayın.

Google Görüntülü Reklam Ağı’nda Reklam (Destekleyici)
Arama reklamlarını destekleyecek ve o anda arama yapmayan, ama sizin ürününüzle ilgilenme ihtimali olacak hedef kitlelere ulaşmak için Google Görüntülü Reklam Ağı’nda reklam yayını düşünülebilir. Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarıyla ilgili bilgi için tıklayın.

YouTube Video Reklamları (Destekleyici)
Performans bazlı satış kampanyalarınızı daha geniş kitlelere ulaştırmak için YouTube Video reklamlarının kullanımı, geniş bir izleyici kitlesine ulaşmanıza olanak tanıyacaktır. YouTube Video Reklamlarıyla ilgili bilgi için tıklayın.

Yeniden Pazarlama Kampanyaları (Öncelikli)
Satış kampanyalarının etkisinin artırılması için, özellikle Görüntü Reklam Ağı kampanyalarının Yeniden Pazarlama Kampanyaları ile desteklenmesi gereklidir. Böylece, gerçekleştirilen kampanyaların getiri/yatırım oranı ciddi şekilde yükseltilebilmektedir. Yeniden Pazarlamayla ilgili bilgi için tıklayın.

Dönüşüm İzleme (Öncelikli)
Dönüşüm izleme, hangi platformda olursa olsun, reklamlarınızın performansının izlenmesi ve iyileştirilmesi için kullanımı gerekli bir özelliktir. Böylece, reklam kampanyalarınızın getirisini ve getiri/yatırım oranını öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Dönüşüm izlemeyle ilgili bilgi için tıklayın.

Facebook Reklam Kampanyaları (Öncelikli)
Facebook, sahip olduğu yüksek erişim ve hedefleme özellikleriyle, hemen hemen her türlü hedef kitleye erişim için kullanılabilecek bir reklam mecrasıdır. Görsel ve video reklamlar ile hedef kitlenizle iletişime geçebilir, Facebook’un dönüşüm izleme ve yeniden pazarlama özellikleriyle getiri/yatırım oranınızı yükseltebilirsiniz. Facebook reklamlarıyla ilgili bilgi için tıklayın.

Web Analitik Çalışmaları (Destekleyici)
Web sitenizi kaç kişi ziyaret ediyor, bu ziyaretçiler hangi kaynaklardan geliyor, alışveriş yapıyorlar mı, en çok alışveriş hangi ziyaretçilerden kaynaklanıyor, site içi trafik akışında problemler var mı v.b. soruların cevabını bulmak için Markethink web analitik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kısacası, yaptığınız tüm pazarlama çalışmalarının, çevrimiçi yansımasını izlemek ve iyileştirmek için web analitik çalışmalarının yapılması gereklidir. Web analitik hizmetleriyle ilgili bilgi için tıklayın.

Sorularınız mı var, bizimle iletişime geçin!

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)

Şirketiniz

Web sitenizin adresi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

İletişimde kalalım!

E-posta adresinizle bültenimize hemen üye olabilirsiniz.
Abone Ol
close-link